משלוחים

כל מוצר שנרכש באתר ישלח לכתובת שהוקלדה בזמן הרכישה.  אנו מתחייבים לספק את המוצרים שנרכשו בתנאי שאושר התשלום בכרטיס האשראי או ב- PayPal  כמפורט להלן.

החברה לא תהיה אחראית לכל נזק עקב איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה של החברה לרבות, שביתות, תאונה, פגעי מזג אויר, מצבי חירום בטחוניים, פעולות איבה, טרור וכיוצ"ב. 

מועד אספקת המוצרים הוא בימי עסקים הנספרים מיום קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי (ימים א’-ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג, ימי חג ושבתון). הזמנה שתבוצע לאחר השעה 13:00 תחשב כאילו בוצעה ביום שלמחרת בחישוב ימי העסקים למשלוח.

התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי או PayPal ויתווסף לתשלום הכולל של העסקה. אנו מספקים מוצרים בגבולות מדינת ישראל.

.

דמי משלוח

מוצרים קטנים:  35 ₪ לכל חלקי הארץ

מוצרים גדולים (מכונות ריצוף וכיוב'): עלות המשלוח בהתאם ליעד

משלוחים בעיר רעננה: חינם בהזמנות מעל  50 ₪ 

המשלוח יגיע לביתכם תוך 8 ימי עסקים, לכתובת המצוינת בהזמנה.

 

CLICK & PICK: מתגוררים באזור השרון? אספו את המוצרים מהחנות שלנו- אחוזה 176, רעננה.  

CLICK &
Pick

מתגוררים באזור השרון?​

הזמינו אונליין והגיעו לאסוף בזמן המתאים לכם!

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה

  • כל הרוכש מוצר באתר ziy.co.il רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ״חוק הגנת הצרכן״

  • ברכישה של מוצר - מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר.

  • ביטול עסקה ייעשה באמצעות פנייה בכתב ל ziy.co.il בלבד, מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר באמצעות שליחת הודעה לשירות הלקוחות דרך האתר.

  • על מנת לבצע החזרת מוצר או החלפתו, יהיה צורך בהצגת טופס ההזמנה ואישור ביצוע התשלום/חשבונית המצורף לחבילת המשלוח, כאשר המוצר/ים מוחזר/ים באריזה המקורית והינו/הינם חדשים לחלוטין, ללא כל סימני שימוש וניתן/ניתנים להחזרה למלאי למכירה מחדש.

  • ביטול עסקה והחזר כספי יתאפשר אך ורק בכרטיס האשראי איתו בוצעה ההזמנה באתר ובאופן בו בוצעה (כלומר, עסקה שבוצעה בתשלומים- תזוכה במספר תשלומים בהתאמה, ועסקה שבוצעה בתשלום אחד בודד- תזוכה בתשלום אחד בודד בהתאמה). 

  • ביטול עסקה והחזר כספי עבור רכישות דרך PayPal יתאפשר אך ורק דרך PayPal ולחשבון דרכו בוצעה ההזמנה.

  • לא ניתן להחזיר או להחליף מוצר/פריט בודד כאשר הינו חלק מערכה ("סט"), ובמקרים אלו יש להחזיר את הערכה על כל פרטיה, באריזה המקורית.

  • החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשותכם, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה ו/או שבוצעה בו הרכבה בבית הלקוח המשנה מצבו לרעה, כפופה לזכותה של ziy.co.il לתבוע את נזקיה בשל כך.

  •  על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.